![](https://mitvim.org.il/wp-content/uploads/Annotation-2020-06-28-122317-800x520.png)
ב-11 ביוני 2019 קיימו מכון מיתווים ומכון דיוויס כנס משותף באוניברסיטה העברית בירושלים על הקשר בין דמוקרטיה ומדיניות-חוץ בישראל. הכנס כלל מושבים שעסקו בדמוקרטיה, יחסים בינלאומיים והאתגרים לסדר הליברלי; השחיקה הדמוקרטית בישראל והשפעתה על יחסי חוץ; ומרכיב הדמוקרטיה ביחסי ישראל עם האזורים סביב לה. בכנס נשאו דברים חוקרים באוניברסיטאות ובמכוני מחקר ומדיניות, בכירים לשעבר במשרד החוץ, אנשי תקשורת, ופוליטיקאים.