אריק סגל

יועץ לטכנולוגיה וחדשנות

לכל המאמרים של אריק סגל

מייסד Conntix, מגשר, מחנך ומומחה לניהול תהליכי תקשורת במרחבים דיגיטליים ווירטואליים. מתמחה בתכנון, ניהול והובלה של פלטפורמות דיאלוג יצירתיות וחדשניות אשר פועלות להשפיע על מקבלי החלטות ועל הציבור הרחב. אריק מנהל ומוביל יוזמות דיפלומטיות-טכנולוגיות בערוצים אחוריים בין ישראל לשכנותיה ומרצה על הנושא באקדמיה בארץ ובעולם. משמש כיועץ לטכנולוגיה וחדשנות במכון "מתווים" למדיניות חוץ אזורית.

בין הפרויקטים המרכזיים אותם הוא מוביל: בניית רשת של מנהיגים צעירים מישראל וטורקיה וניהול קהילת יזמים צעירים במזרח התיכון. אריק מוביל פרויקטים למיתון שיח אלים ברשתות חברתיות, בין היתר על ידי שימוש בבינה מלאכותית. הוא משתתף במחקרים ובהאקאתונים לשימוש במציאות מדומה לשינוי תפיסות והתנהגות בקונפליקטים.

אריק מלמד באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) ובאוניברסיטת בר אילן על הנושאים: חדשנות בפתרון סכסוכים, דיפלומטיה וניהול משברים וקמפיינים פוליטיים דיגיטליים. הוא מעביר סדנאות במגוון תוכניות מנהיגות והרצאות אורח באוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, ביניהן: אוניברסיטת הארוורד ואוניברסיטת Chulagonkorn בתאילנד. הוא כותב ומפרסם מאמרי דעה בעיתונים בארץ ובעולם והקים את ארגון Israeli IR Pros. .

בעל תואר ראשון מאוניברסיטת טורונטו בקנדה ביחסים בינלאומיים ותואר שני מאוניברסיטת תל אביב בלימודי דיפלומטיה. בוגר קורס גישור וקורס גישור פרקטיקום של מכון "גבים"   וכן בוגר של תוכניות מחלקת המדינה האמריקאית והאקדמיה הבינלאומית למנהיגות בגומרסבך, גרמניה.

ניוזלטרצרו קשרתמיכה במכון